Dużo się dzieje we wtorek!

0
539

Dużo się dzieje we wtorek!Spójrzcie na nasz kalendarz wydarzeń… każdy Trader znajdzie coś dla siebie!

Jutrzejszy dzień rozpoczynamy od porannego przeglądu rynkowego – kto chce się z nami przygotować do sesji zapraszamy o 7:30 na krótki (do 30 min) webinar, na który zapisać się można TUTAJ.

Wieczorem z kolei wszystkich dotychczasowych uczestników FTOK Basic zapraszamy na kolejne spotkanie przy wykresach. Omówimy nasze transakcje z ostatniego tygodnia, przedstawimy najlepszy i najgorszy „trejd” oraz poruszymy ważne kwestie związane z analizą techniczną. Traderzy systematycznie uczestniczący w tych darmowych webinarach utrwalają swoją wiedzę, ćwiczą umiejętność wyszukiwania powtarzalnych układów oraz poznają sposób interpretacji kontekstu rynkowego w zmiennych warunkach ekonomicznych. FTOK Basic to webinary, które prowadzimy dla Was już od półtorej roku – w każdy wtorek o godzinie 19:00. Zapraszamy jutro!

Jutro spotykamy się również na drugim w tym miesiącu zaawansowanych webinarze FTOK Advanced. Zapraszamy Traderów z grupy wrześniowej, a jednocześnie przypominamy o dosłaniu nam pracy domowej. Podczas konsultacji omówimy wszystkie przykłady. Kontynuujemy również temat tego miesiąca – clustry fibo. Zaczynamy jak zawsze o 20:00.