Dwa schody cenowe na Ethereum

0
746

Po osiągnięciu wierzchołka na poziomie 185 dolarów, kurs Ethereum porusza się na południe. Wyznaczony szczyt znajduje się w strefie podażowej ZZB, którą potwierdzają dołki z września i października ubiegłego roku. 

Dwa schody cenowe na Ethereum

ETHUSD H1

źródło: xStation

Obecnie wyznaczone mamy dwa układu OneToOne, które posłużą do średnioterminowego handlu na ETHUSD. Nieco mniejszy schemat overbalance, wyznacza lokalny poziom wsparcia po cenie 142 dolary. Na powyższym wykresie jest to zaznaczone za pomocą prostokąta. Największa korekta spadkowa podczas tegorocznych wzrostów posłużyła do wyliczenia drugiej strefy popytowej. Jest to poziom marcowego dołka po kursie 124 dolary. Decyzja o rozegraniu konkretnej strefy będzie uzależniona od potwierdzenia na formacjach świecowych.

Dwa schody cenowe na Ethereum
5 (100%) 2
Poprzedni artykuł[WEBINAR] Rozpoczynamy FOREX HUSTLING – szczegółowy plan działania. Startujemy we wtorek 16.04.2019 o 18:00
Następny artykułDane makro 17.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.