Zbliżamy się do szerokiego układu harmonicznego z zakończeniem na wysokości punktu „D” (45,56 – niebieska elipsa – 78,6% wewnętrznego mierzenia Fibonacciego). Patrząc na wykres od strony Price Action’owej następna ważna zapora podażowa znajduje się w rejonie 88,6% ~48,05, gdzie dodatkowym potwierdzeniem jest szczyt z 3 listopada 2015.
WTI wykres D1
Patrząc na ten instrument na mniejszym interwale czasowym H4 widzimy, że najbliższym wsparciem pozostają okolice 40,60. Dolna podstawa zielonego prostokąta „overbalance” wyznacza nam możliwą projekcję opartą na korekcie pędzącej AB=CD.
WTI wykres H4
Zapamiętaj!
Układy geometryczne bardzo często pozwalają dołączyć do obecnie panującej tendencji na rynku.
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.