Dziennik transakcyjny: DAX – 17.12.2018

0
685

Każdy słyszał o dzienniku tradera, każdy ma również świadomość tego jak duży jest sens prowadzenia takiej archiwizacji własnych zagrań. My również gromadzimy analizy rozegranych układów, a najciekawsze z nich prezentujemy Wam w przejrzystej formie.  

 

Krótka pozycja na DAX-ie zajęta była na silnym poziomie oporu. Główne przesłanki to biegunowość oraz mierzenie 61,8%. Po więcej szczegółów kliknij w grafikę poniżej ⇓ ⇓.

Dziennik transakcyjny: DAX – 17.12.2018


Dziennik transakcyjny: DAX – 17.12.2018
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułPrzegląd rynku FOREX&KRYPTO
Następny artykułDane makro 27.12.2018
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.