Dziennik transakcyjny: USDJPY – 23.01.2019

0
608

Każdy słyszał o dzienniku tradera, każdy ma również świadomość tego jak duży jest sens prowadzenia takiej archiwizacji własnych zagrań. My również gromadzimy analizy rozegranych układów, a najciekawsze z nich prezentujemy Wam w przejrzystej formie.

 

Krótka pozycja na USDJPY zajęta była na silnym poziomie oporu, wyznaczonym z głębokiego układu harmonicznego Kraba. Manualne wejście w rynek po zamknięciu podażowych świec na oczekiwanym poziomie cenowym. Po więcej szczegółów kliknij w grafikę poniżej ⇓ ⇓.

Dziennik transakcyjny: USDJPY   23.01.2019


Dziennik transakcyjny: USDJPY – 23.01.2019
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułAgresywne rozegranie mierzenia 161,8%
Następny artykuł[WEBINAR NA WEEKEND] Markowanie ceny na rynku FOREX
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.