Dzisiaj spotkanie grupy Basic oraz Advanced

0
474

Przed nami kolejny wspólny wieczór, który spędzimy na rozmowach o rynku, analizach i rozliczeniu minionego tygodnia handlu. Mamy nadzieję, że wszyscy zarezerwowali sobie czas od godziny 19:00 do 22:00, ponieważ własnie o tej porze odbędą się nasze spotkania online. Jaki jest plan na dzisiaj?

Dzisiaj spotkanie grupy Basic oraz Advanced

O godzinie 19:00 FTOK Basic. Omówimy najlepszą i najgorszą transakcję, jak również pozostałe wejścia z ostatnich dni. Zastanowimy się również nad następującymi kwestiami:

  • Czym jest układ „markowania ceny” i z jakim układem harmonicznym występuje najczęściej?
  • Jak prawidłowo odczytywać zależności wynikające z dynamiki oraz impetu świec oraz jak to połączyć z dywergencją, zwłaszcza w zagraniach jednosesyjnych?
  • Czy element czasu ma znaczenie na rynku? Jeśli tak, to czy na każdej parze walutowej powinniśmy go tak samo interpretować?

Dzisiaj spotkanie grupy Basic oraz AdvancedW ramach przygotowania do webinara warto zapoznać się z materiałem, jaki dzisiaj opublikowaliśmy na stronie Investio – tutaj. Zawarliśmy w nim ważne uwagi dotyczące struktur harmonicznych, schematów działania i wariantów alternatywnych. Kontynuacją i rozwinięciem tego materiału będzie dzisiejszy webinar FTOK Basic o 19:00. Jeżeli ktoś jeszcze nie zapisał się na te spotkania może to zrobić w formularzu poniżej. Linki do pokoju wysyłamy przed każdym spotkaniem (czyli co drugi wtorek), około godziny 18:00.

ZAPISY NA FTOK BASIC

Bezpośrednio po spotkaniu FTOK Basic, około godziny 20:00, rozpoczynamy kolejne w tym miesiącu spotkanie grupy zaawansowanej. Traderzy, którzy zapisali się do grupy FTOKA proszeni są o podesłanie pracy domowej na maila kontakt(at)fiboteamschool.pl. W dniu dzisiejszym podsumujemy materiał jaki przerobiliśmy na ostatnich lekcjach i rozwiążemy krótki test sprawdzający – warto przypomnieć sobie wszystkie zagadnienia, chociaż mamy nadzieję, że każdy z Was na bieżąco ćwiczy z platformą MT4, zgodnie z zaleceniem. Pamiętajcie, że rynek zawsze weryfikuje Tradera! Przygotujcie również pytania, po to się spotykamy aby na bieżąco rozwiązywać wszystkie problemy i kwestie:-)

DO USŁYSZENIA WIECZOREM!