EOS broni się przed dalszą przeceną

0
512

Od połowy marca wartość kryptowaluty EOS sukcesywnie spada. Nie jesteśmy świadkami harmonijnego i silnego trendu spadkowego, jednak patrząc na skalę cenową z ostatnich dni EOSUSD traci około 6,5%. Dość ciekawym poziomem był pułap współczynnika 38,2% potwierdzony wyraźną biegunowością. Cena 3,86 USD odgrywała swoją rolę zarówno jako wsparcie 17-20 marca, ale również jako jako silnym opór na sesji 23.03. Po ostatnich wierzchołkach prowadzimy poglądową linię trendu spadkowego.

EOS broni się przed dalszą przeceną

EOSUSD H1

źródło: xStation

Jeżeli przecena waluty cyfrowej EOS będzie dalej postępować, ciekawy poziom wsparcia znajduje się w okolicach głębokiego mierzenia wewnętrznego 78,6% po cenie 3,51 USD. Poziom ten był w połowie marca dość silnie broniony przez kupujących co potwierdza obecnie wyznaczony target za pomocą mierzenia Fibonacciego.

EOS broni się przed dalszą przeceną
5 (100%) 2
Poprzedni artykułPróba zmiany kierunku na DAXie
Następny artykułDane makro 27.03.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.