Ethereum i Ripple – rynek generuje sygnały na najbliższe sesje

0
968

ANALIZA TECHNICZNA ETHEREUM

Wybicie notowań z kanału cenowego skutkuje dalszymi wzrostami na ETHUSD. Wczorajsza i dzisiejsza sesja daje impuls dla kupujących, dla których kolejny target znajduje się na okrągłym poziomie 300 dolarów. W przypadku pogorszenia sentymentu, okolice 200 – 210 USD powinno być wsparciem dla notowań.

Ethereum i Ripple   rynek generuje sygnały na najbliższe sesje

ETHUSD D1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA RIPPLE

Uwagę zwraca strefa ZZB po cenie 0,365 USD. Jest to poziom, który utrzymuje pozytywny sentyment i scenariusze wzrostowe w kierunku górnego ograniczenia ~ 0,46 USD. Podobnie jak wykresie ETHUSD, Ripple generuje popytowe świece dzienne z wczorajszej i dzisiejszej sesji.

Ethereum i Ripple   rynek generuje sygnały na najbliższe sesje

XRPUSD D1

źródło: xStation

Ethereum i Ripple – rynek generuje sygnały na najbliższe sesje
5 (100%) 2
Poprzedni artykułTechniczne układy na zakończenie tygodnia
Następny artykułJeszcze więcej tradingu i transmisji na żywo od czerwca!
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.