Euro, funt, złoty, dolar – sygnały z różnych interwałów

0
425

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN


Obecny tydzień przynosi potwierdzenie wybicia z kanału trendowego na USDPLN. Perspektywa bardzo szeroka z uwagi na prezentację interesujących stref cenowych. Rynek jest coraz bliżej psychologicznej bariery (4,0000), a docelowym poziomem powinna być strefa oporu 4,0700 (szerokie 78,6% fibo).

Euro, funt, złoty, dolar   sygnały z różnych interwałów

USDPLN W1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Nieco inaczej spoglądamy na wykres EURPLN-a. Interwał godzinowy i schemat OneToOne wyznaczający wsparcie po kursie 4,3660. Jednak postępująca słabość polskiej waluty, może być przeszkodą do pogłębienia obecnej korekty spadkowej.

Euro, funt, złoty, dolar   sygnały z różnych interwałów

EURPLN H1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA GBPPLN

Rynek GBPPLN pozostaje w sekwencji overbalance o rozpiętości blisko 500 pipsów. Do kontynuacji trendu i potrzebne będzie wybicie obecnego wierzchołka (4,8500), gdzie wyznaczona  została wcześniej strefa podażowa.

Euro, funt, złoty, dolar   sygnały z różnych interwałów

GBPPLN H4

źródło: xStation

Euro, funt, złoty, dolar – sygnały z różnych interwałów
5 (100%) 1
Poprzedni artykułAnaliza techniczna Litecoin-czy już kupować?
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum-Czy układ się zrealizuje?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.