EURUSD na coraz wyższych poziomach

0
619

EURUSD wyznacza kolejne, lokalne szczyty. Kwietniowy trend wzrostowy na głównej parze walutowej jest kontynuowany. Widoczna jest sekwencja OneToOne, która pozwalała podłączyć się do kupujących na dolnej podstawie overbalance. Poglądowo prowadzimy linię trendu wzrostowego, która od kilkunastu dni jest respektowana przez rynek.

EURUSD na coraz wyższych poziomach

EURUSD H1

źródło: xStation

Oczekiwany target dla kupujących wynika z mierzenia 61,8% po kursie 1,1345. Poziom ten potwierdzony jest wyraźną biegunowości wspomnianej strefy podażowej. Ostatnie dwie świece godzinowe, wyraźnie przybliżają kurs EURUSD do poziomu oporu. W przypadku rozpoczęcia korekty spadkowej, korzystamy z największego overbalance zaznaczonego prostokątem.

EURUSD na coraz wyższych poziomach
5 (100%) 2
Poprzedni artykułJak rozpoznać dużego gracza na rynku FOREX&KRYPTO? Analiza na żywo w każdy piątek o 12:00
Następny artykułRuchy dużych graczy na FX i CRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.