Fibo a Stop Lossy – jak to działa?

0
835

Fibo a Stop Lossy   jak to działa?Wtorkowe wieczory należą do Traderów handlujących fibo! Już dzisiaj o 19:00 spotykamy się na webinarze FTOK Basic podczas którego ponownie wyspowiadamy się ze wszystkich dobrych i złych uczynków rynkowych:) To jednak nie wszystko. Poza transakcjami omówimy temat stawiania Stop Loss’ów. Każdy bez wątpienia miał tą wątpliwą „przyjemność” zostać wybitym na poziomie cenowym, od którego rynek momentalnie zawrócił realizując nasz plan… bez nas! Jeżeli kwestia ta nie jest Wam obca drodzy Traderzy, to słyszymy się dzisiaj wieczorem.

Jeżeli ktoś jeszcze nie zapisał się na spotkania FTOK Basic (zapis jednorazowy, webinary odbywają się co dwa tygodnie), to może to zrobić wypełniając poniższy formularz. Pamiętajcie jednak aby zapisać się przed godziną 18:00, ponieważ o tej porze wysyłamy maile z linkami do pokoju webinarowego!

W ramach przygotowania do webinara zachęcamy do zapoznania się z najlepszą i najgorszą transakcją ostatnich dni. Wejścia te zrealizowane zostały przez Traderów FTS. Krótki wpis na ten temat dostępny jest TUTAJ.

W dniu dzisiejszym spotykamy się również po raz drugi w zaawansowanej grupie FTOK Advanced. Drodzy Traderzy, pamiętajcie o zadaniu domowym, które omówimy sobie dokładnie podczas lekcji. Jeżeli ktoś jeszcze chce dołączyć do naszej grupy, może to zrobić klikając w poniższy obrazek. W tym miesiącu mamy aż 5 spotkań. Nagrania video dostępne dla wszystkich w grupie.

Fibo a Stop Lossy   jak to działa?