Frank – czy ten poziom wsparcia wytrzyma?

0
356

W ostatnich godzinach obserwujemy wyraźny zwrot notowań na wykresie CHFPLN. Rynek neguje popytową formację świecową z przedpołudniowej sesji i wyznacza nowe minima dzienne. Kurs oscyluje obecnie na pułapie z poniedziałkowego popołudnia, gdzie pojawiła się reakcja kupujących.

Frank   czy ten poziom wsparcia wytrzyma?

CHFPLN H4

źródło: xStation

Na uwagę zasługuje poziom (3,9470), który wyznaczony był z użyciem układu harmonicznego Nietoperza. Wcześniejsza obrona tej strefy popytowej doprowadziła do wygenerowania technicznej korekty OneToOne, jednak kolejny retest może być zbyt wymagający dla strony popytowej.

Frank – czy ten poziom wsparcia wytrzyma?
5 (100%) 1
Poprzedni artykułFunt – ciekawy poziom do kupna
Następny artykułEthereum – jakie są prognozy na najbliższe sesje giełdowe ? 
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.