Frank szwajcarski – rośnie zaangażowanie kupujących

0
511

Decydująca reakcja popytu ukazała się na głębszym wariancie harmonicznym, a mianowicie 88,6% po kursie 3,9480. Mamy zatem przykład klasycznej formacji Nietoperza, a kierunek północny jest potwierdzany w kolejnych godzinach handlu.

Frank szwajcarski   rośnie zaangażowanie kupujących

CHFPLN H4

źródło: xStation

Mocne zamkniecie świecy 4-godzinowej na otwarciu sesji europejskiej potwierdza scenariusz wzrostowy. Myślimy tu zbudowaniu długich pozycji pod układ korekcyjny z targetem na poziomie FE100. Z wykorzystaniem największego overbalance podczas fali spadkowej, wyznaczamy najbliższy opór techniczny po kursie 3,9790.

Frank szwajcarski – rośnie zaangażowanie kupujących
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDolar – kurs coraz bliżej dołka
Następny artykułBitcoin – czy cena dalej będzie spadać ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.