Dobra informacja – każdy może dołączyć, ale…

0
609

Dobra informacja   każdy może dołączyć, ale...Jak wiecie od pewnego czasu odłączyliśmy możliwość dokonywania zapisów na spotkania wtorkowe FTOK Basic. Miło nam poinformować, że ponownie można tego dokonać i każdy kto chce dołączyć do grupy może to teraz zrobić! Aby brać udział w bezpłatnych wtorkowych webinarach o godzinie 19:00 wystarczy jednorazowy zapis. Bezpośrednio przed każdym spotkaniem (około godziny 18:00), wysyłamy link do pokoju webinarowego. Dołączcie do nas – szykują się zmiany!FTOK Basic

 


Zanim jednak rozpocznie się spotkanie i dokonamy wspólnie rachunku sumienia za ostatni tydzień tradingu, zachęcamy do przeanalizowania najlepszej i najgorszej transakcji mijających dni. Czy rozumiecie z czego wynikały? Dlaczego pozycje zostały zamknięte w taki, a nie inny sposób? A przede wszystkim… czy można było to zrobić LEPIEJ? O tym piszemy na stronie partnerskiej Investio.pl – TUTAJ.

Dobra informacja   każdy może dołączyć, ale...

Zarówno te przedstawione we wspomnianym wpisie, jak również pozostałe nasze wejścia, zostaną dokładnie omówione już dzisiaj o godzinie 19:00. Podczas spotkania:

  • Porozmawiamy jak precyzyjnie ustawić Stop Loss,
  • Przedstawimy krok po kroku w jaki sposób wyznaczyć dwa scenariusze wejścia oraz zarządzania pozycją,
  • Odpowiemy na pytanie, dlaczego na AUDUSD nie przestawiliśmy Stop Lossa na „BE” mimo, że rynek dał w pewnym momencie 20 pipsów zysku,
  • Zastanowimy się czy Harmonic Trading jest subiektywną metodologią, czy raczej precyzyjnym procesem decyzyjnym w wyznaczaniu układów rynkowych.

Mamy również zapowiedź zmian, które wprowadzone zostaną od października w naszych cotygodniowych webinarach! Są to bardzo ważne kwestie organizacyjne oraz merytoryczne dotyczące naszych konsultacji FTOK Basic, dlatego liczymy, że będziecie z nami dzisiaj!