Fibonacci Team od Kuchni Advanced – Wrzesień 2013

0
469

Fibonacci Team od Kuchni Advanced   Wrzesień 2013

JESIEŃ Z DYWERGENCJAMI NA FTOK ADVANCED

CO NOWEGO W NADCHODZĄCYM MIESIĄCU?

Po raz pierwszy zaprezentujemy zagrywki swing’owe.

Swing Trading w naszym wykonaniu to zagrywki, które pojawiają się okazjonalnie co kilka dni. Podczas obserwacji kilku par walutowych jesteśmy w stanie zidentyfikować kilka okazji inwestycyjnych w ciągu tygodnia. Filozofia takich zagrań jest prosta: jako day-traderzy okazje swing’owe traktujemy jako BONUS od rynku.

Dlaczego warto szukać tak szerokich układów? Czy opłaca się czekać na ich wypełnienie? – Czas i tak upłynie a formacje i tak wystąpią!

CO DODATKOWO OTRZYMASZ WE WRZEŚNIU?

Podczas wtorkowych zaawansowanych konsultacji webinarowych przedstawimy dokłądne analizy zagrań wykonanych w oparciu o wybrane wskaźniki techniczne, które są ogólnodostępne na większości platform analizy technicznej. Sygnały te wykorzystujemy jednak w zupełnie inny sposób, aniżeli ich powszechne zastosowanie.

We wrześniu pokażemy w jaki sposób uzupełniamy nasz trading harmoniczny matematycznym przekształceniem ceny, które generuje możliwy sygnał wejścia w pozycję.

ZASTOSOWANIE W REALNYM TRADINGU?

Technika zaprezentowana w kolejnym miesiącu jest dodatkowym elementem Trading Planu pomagającym w identyfikacji wartościowych okazji inwestycyjnych. Co ważne, stanowi doskonałe uzupełnienie koncepcji geometryczności rynku i jest w pełni spójna z naszą metodologią handlu, którą sukcesywnie pokazujemy co tydzień a spotkaniach.

Dodatkowo, jak w każdym miesiącu  szukamy i analizujemy okazje inwestycyjne wynikające ze Strategii Europejskiej, Strategii Spóźnionych Wejść i Multi Time Frame System.

ZAPISZ SIĘ

CENA – 246 PLN (brutto)

 ZNIŻKI DLA STAŁYCH UCZESTNIKÓW

  • Każdy Uczestnik, który brał udział w konsultacjach FTOK Advanced przez 3 miesiące otrzymuje 10% zniżki na spotkania wrześniowe (221.40 PLN brutto).
  • Każdy Uczestnik, który brał udział w konsultacjach FTOK Advanced przez 2 miesiące otrzymuje 5% zniżki na spotkania wrześniowe (233.70 PLN brutto).

ZOBACZ CZYM JEST PROJEKT FTOK ADVANCED I SPRAWDŹ CO JESZCZE OTRZYMASZ ZAPISUJĄC SIĘ NA SPOTKANIA

ZAPRASZAMY!