Jesień z dywergencjami na FTOK Advanced – zapisy wrześniowe ruszają!

0
500

Jesień z dywergencjami na FTOK Advanced  zapisy wrześniowe ruszają!
Zapraszamy na kolejny miesiąc cotygodniowych analiz okazji rynkowych! We wrześniu na wtorkowych konsultacjach ftok advanced kilka nowości!


Co nowego w nadchodzącym miesiącu?

     Po raz pierwszy zaprezentujemy zagrywki swing’owe.

Swing trading w naszym wykonaniu to zagrywki, które pojawiają się okazjonalnie co kilka dni. Podczas obserwacji kilku par walutowych jesteśmy w stanie zidentyfikować kilka okazji inwestycyjnych w ciągu tygodnia. Filozofia takich zagrań jest prosta: jako day-traderzy okazje swing’owe traktujemy jako BONUS od rynku.

Dlaczego warto szukać tak szerokich układów i czy opłaca się czekać na ich wypełnienie?

Czas i tak upłynie… a formacje i tak wystąpią.

Co dodatkowo otrzymasz we wrześniu?

     Podczas wtorkowych zaawansowanych konsultacji webinarowych przedstawimy dokładne analizy zagrań wykonanych w oparciu o wybrane wskaźniki techniczne, które są ogólnodostępne na większości platform do analizy technicznej.

Sygnały te wykorzystujemy jednak w zupełnie inny sposób, aniżeli jest ich powszechne zastosowanie.

We wrześniu pokażemy w jaki sposób uzupełniamy nasz trading harmoniczny matematycznym przekształceniem ceny, który generuje możliwy sygnał do wejścia
w pozycję.

Zastosowanie w realnym tradingu?

     Technika zaprezentowana w kolejnym miesiącu jest dodatkowym elementem Trading Planu pomagającym w identyfikacji wartościowych okazji inwestycyjnych. Co ważne, stanowi ona doskonałe uzupełnienie koncepcji geometryczności rynku i jest w pełni spójna z naszą metodologią handlu, którą sukcesywnie pokazujemy co tydzień na spotkaniach.

     Dodatkowo, jak w każdym miesiącu – szukamy i analizujemy okazje inwestycyjne wynikające ze Strategii Europejskiej, Strategii Spóźnionych Wejść i Multi Time Frame System.

Jaka zatem będzie cena?

Cena pozostaje niezmienna od kilku miesięcy – 246zł

ALE…

Pragniemy podziękować stałym Uczestnikom naszych spotkań, dlatego:

– każdy Uczestnik, który brał udział w konsultacjach FTOK Advanced 3 miesiące otrzymuje 10% zniżki na spotkania wrześniowe (221.40 PLN brutto)!

– Każdy Uczestnik, który brał udział w konsultacjach FTOK Advanced 2 miesiące otrzymuje 5% zniżki na spotkania wrześniowe (233.70 PLN brutto)!


Jeżeli jeszcze nie wiecie czym zajmujemy się na cotygodniowych konsultacjach FTOK Advanced zapraszamy do obejrzenia poniższego video:Przypominamy, że każdy nowy Uczestnik naszych konsultacji otrzymuje od nas:

 • Specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny,

 • Wartościowe opracowanie wykorzystywanej przez nas Strategii Europejskiej (pdf) wraz z instrukcją VIDEO prezentującą zasady oraz  okoliczności jej stosowania. 

Dodatkowo:

 • Dostęp do nagrania VIDEO z każdego spotkania,

 • Prezentację z każdego spotkania.


ZAPISY

     Dokonanie zapisu na wrześniowe konsultacje następuje poprzez wysłanie maila na adres: kontakt@fiboteamschool.pl z załączonym potwierdzeniem przelewu na kwotę 246 PLN brutto (200 PLN + 23% Vat) dokonanego na konto bankowe Fibonacci Team School (działające pod Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości):

              Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

15 1140 1010 0000 5158 5300 1116

TYTUŁEM:

FTOKA, WRZESIEŃ 2013, IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA

Podana cena obejmuje 4 SPOTKANIA konsultacyjne zaplanowane na WRZESIEŃ. Liczba miejsc ograniczona!

REGULAMIN

 1. Poprzez zgłoszenie rozumie się dokonanie przelewu bankowego na kwotę 246 PLN (brutto) na podane wyżej konto bankowe ORAZ wysłanie drogą mailową potwierdzenia przelewu na adres mailowy za
  znaczony w niniejszej ofercie.

 2. Cena obejmuje 4 spotkania webinarowe – po jednym w każdym tygodniu września, prezentacje i nagrania ze spotkań oraz (dla nowych Uczestników) materiały i video dotyczące Strategii Europejskiej, a także specjalnie przygotowany dziennik transakcyjny.

 3. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminów spotkań na inne w przypadku, gdy ich realizacja w terminie pierwotnym staje się niemożliwa z przyczyn od niego niezależnych.

 4. Każdy Uczestnik, który życzy sobie otrzymać rachunek proszony jest o wysłanie takiej informacji mailowo na adres kontakt@fiboteamschool.pl, wraz z adresem zamieszkania pod który wyślemy paragon. Istnieje także możliwość otrzymania faktury, którą również wystawimy na wyraźną prośbę Uczestnika.

Do usłyszenia na sierpniowych spotkaniach!

Fibonacci Team