Funt – kolejna próba sprzedających

0
359

Wczorajsza aktywność sprzedających została dość szybko wygaszona. Notowania ponownie przetestowały strefę oporu 4,9800 i dopiero pod wieczór zwróciły się na południe. Dziś widzimy kontynuację tego ruchu, jednak dynamika nie jest zadowalająca.

Funt   kolejna próba sprzedających

GBPPLN H4

źródło: xStation

Zagrożeniem dla długich pozycji jest długi, dolny cień na wtorkowej świecy 4-godzinowej. Notowania poruszają się obecnie w zakresie, gdzie wczoraj pojawił się wyraźny popyt. Targetem dla sprzedających pozostaje poziom cenowy 4,8900.

Funt – kolejna próba sprzedających
5 (100%) 2
Poprzedni artykułBitcoin – co dalej?
Następny artykułWIG20 – kolejna okazja na polskim indeksie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.