WIG20 – kolejna okazja na polskim indeksie

0
416

Spadki na głównych indeksach osłabiają polski rynek, który w ramach indeksu WIG20 porusza się na południe. Obecnie pojawia się okazja na retest strefy ZZB po kursie 2150 punktów. Na poniedziałkowej sesji pojawiła się tam silna reakcja kupujących.

WIG20   kolejna okazja na polskim indeksie

WIG20 H4

źródło: xStation

W przypadku popytowych sygnałów świecowych, układ może być ciekawym setupem na kolejne godziny i sesje. Dla długich pozycji optymalny będzie target na poziomie ostatniego oporu i ostatnich szczytów po kursie 2220 punktów.

WIG20 – kolejna okazja na polskim indeksie
5 (100%) 3
Poprzedni artykułFunt – kolejna próba sprzedających
Następny artykułLitecoin – czy to już ?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.