INSTYTUT TRADINGU – warsztaty na żywym rynku!

0
890

Trwający kilka miesięcy INSTYTUT TRADINGU ma na celu stworzenie grupy profesjonalnych Traderów, aktywnie inwestujących na największych giełdach świata. 

Warsztaty na żywym rynku mają na celu stworzenie elitarnej grupy Traderów posługujących się jednym precyzyjnym systemem, który oparty jest na konkretnym trading planie z jasnymi zasadami wejścia, wyjścia i prowadzenia pozycji.

Instytut Tradingu zaczyna się od wyboru osób, które mają odpowiednie cechy i predyspozycje, a także podstawowe doświadczenie rynkowe. 

 

—> INSTYTUT TRADINGU <—

 

Podczas INSTYTUTU TRADINGU wykorzystamy innowacyjną formę nauki!INSTYTUT TRADINGU   warsztaty na żywym rynku!

Po raz pierwszy zostanie zaprezentowany kompletny program szkoleniowy dla Traderów, w którym Łukasz Fijołek przedstawi zaawansowaną metodologię handlu nad którą pracował przez ostatnich kilkanaście lat.

Uczestnicy tego największego w Polsce projektu zdobywają przede wszystkim praktyczną wiedzę z zakresu mechaniki i funkcjonowania rynku. Każdy poznaje bardzo dokładnie założenia metodologii Geometrii Fibonacciego oraz złożoność wolumenu i formacji harmonicznych, które stanowią klucz do skutecznego tradingu.

 


Pierwszy i ostatni raz postanawiamy udostępnić materiał z najbardziej zaawansowanego kursu indywidualnego, który polega intensywnym mentoringu bezpośrednio z Łukaszem Fijołkiem


 

INSTYTUT TRADINGU   warsztaty na żywym rynku!

I. Mój autorski system w praktyce

Kilka lat temu odkryłem w jaki sposób komunikują się ze sobą najwięksi gracze na rynku FOREX. Pokażę Ci ich techniki, a także nauczę w jaki sposób wyłapać punkty zwrotne za pomocą odpowiednich narzędzi. Schematy te mają to do siebie, że są powtarzalne, a co za tym idzie – da się je odpowiednio opisać na wykresie.

II. Skuteczne narzędzia, które ode mnie otrzymasz

Czy mówię to po to, aby się chwalić? Nie! Chcę Ci tylko uświadomić, że  tego biznesu można się nauczyć. Jak zapewne wiesz bardzo nie lubię teoretyzować, dlatego zajmiemy się tylko praktyką. Wychodzę z założenia, że najlepsza nauka jest na wykresach i żywym rynku dlatego od razu przejdziemy do konkretów…

III. Zarabiam regularnie na rynkach finansowych od ponad 10 lat! Żyję głównie z tradingu

 


Chcesz dołączyć?

Napisz do mnie na fiboteam@gmail.com
lub zadzwoń na +48 604 075 958

Wszystkiego Cię nauczę 🙂