Jak wysoko może być notowane Ethereum?

0
169

Swing spadkowy

Poniższy wykres przedstawia notowania waluty cyfrowej ETH na interwale 1-godzinowym. Pozwala to zaprezentować dynamikę kurs na przestrzeni ostatnich kilku sesji giełdowych. W tym czasie notowania ukształtowały zakres wahań o rozpiętości mniej więcej 600 dolarów. Lewa strona wykresu rozpoczyna się od swingu spadkowego z ubiegłego tygodnia. W ten sposób notowania wyznaczyły low po cenie 2 090 dolarów.

Jak wysoko może być notowane Ethereum?

ETHUSD H1

źródło: xStation

Zasięg wybicia

Notowania Ethereum po raz kolejny wyznaczają nowe szczyty historyczne. W tym przypadku kurs w ujęciu dolarowym jest coraz bliżej bariery 2 700 dolarów. Technicznym poziomem docelowym jest strefa cenowa 2 770 dolarów za ETH. Poglądowo prowadzimy linię trendu wzrostowego, która była respektowana w ostatnim czasie.

Poprzedni artykułBitcoin nie przestaje zaskakiwać. Zmiana trendu na polskim złotym
Następny artykułIle warto dziś zapłacić za Bitcoina?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.