Jakie skutki wywoła obecny kryzys gospodarczy?

0
632

Debata online z ekspertami rynków finansowych:

Dr Przemysław Kwiecień | dr Jacek Bartosiak | Wojciech Białek

Zapisz się na bezpłatną debatę z udziałem wybitnych ekspertów rynków finansowych, w której podejmą oni próbę odpowiedzenia na pytanie, jakie skutki wywoła obecny kryzys gospodarczy? Zapraszamy 23 kwietnia na godz. 19:00 przed ekrany komputerów.

Jakie skutki wywoła obecny kryzys gospodarczy?

Podczas debaty skupimy się na potencjalnych skutkach kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią. Omówione zostaną możliwe scenariusze dalszego rozwoju sytuacji oraz przedstawimy instrumenty, które mogą na niej skorzystać:

  • Czy złoto to dobra inwestycja na kryzys?
  • Kiedy kupować akcje?
  • Jak będzie wyglądał świat po pandemii?
  • Co zmieni się w gospodarce?
Poprzedni artykułZwrot inwestorów do amerykańskiego dolara – spadki na indeksach napędzają USD
Następny artykułRynek walutowy FOREX – codzienna analiza
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.