Kanadyjczyk w konsolidacji

0
826

Kwiecień na wykresie Kanadyjczyka wydaje się być idealny pod krótkoterminowy handel techniczny. Kurs porusza się w nieco ponad 100 pipsowym przedziale wahań co sprowadza rynek w okolice dolnego ograniczenia ~ 1,3290. Jest to poziom, który może być w przyszłości wykorzystany do próby zajęcia długiej pozycji z dość wąskim poziomem zabezpieczenia. Precyzję potwierdza głębokie mierzenie wewnętrzne 78,6%.

Kanadyjczyk w konsolidacji

USDCAD H1

źródło: xStation

Silna strefa podażowa to przedział 1,3395 – 1,3400. Mamy tam potwierdzenie wyraźnej biegunowości, która już trzykrotnie objawiała się silną reakcją sprzedających. Z uwagi na dość wąskim przedział wahań na USDCAD, dolna jak i górna granica może być zaatakowana jeszcze podczas dzisiejszej sesji. Nasz scenariusz polega na reakcji na wspomnianych poziomach technicznych z potwierdzeniem formacji świecowych.

Kanadyjczyk w konsolidacji
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKiedy nastąpi korekta spadkowa na indeksach? Co dalej z Bitcoinem?
Następny artykułDane makro 18.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.