Kontra sprzedających na Ripple

0
770

Dzisiejsza sesja na Ripple przynosi wyhamowanie wczorajszych wzrostów. Początek czwartkowego handlu zapowiadał kontynuację wzrostów, jednak obecnie świeca dzienna zostawia długi górny cień. Elementem kluczowym jest poziom wsparcia 0,310 – 0,315 USD. Mamy tam wyraźne potwierdzenie popytowe na świecach H4 – D1 z długimi dolnymi knotami.

Kontra sprzedających na Ripple

XRPUSD D1

źródło: xStation

Obecny target wzrostowy i strefa oporu wynika z mierzenia 61,8% po cenie 0,38 USD. Znajduje się tam kwietniowy wierzchołek po którym rozpoczęła się lokalna korekta spadkowa. Ewentualne wybicie górą, otworzyłoby przestrzeń do kontynuacji odreagowania na XRPUSD z pierwszego kwartału bieżącego roku.

Kontra sprzedających na Ripple
5 (100%) 2
Poprzedni artykułPoczątek korekty na DAXie?
Następny artykułDane makro 19.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.