Podwójne dno skutecznie obroniło dalszą przecenę na „franku”. Patrząc na tę parę walutową w szerszej skali czasowej widzimy dwie ważne geometrie, które zaznaczone zostały przez nas za pomocą prostokątów.
W prostokącie czerwonym a wysokości 0,9340 wypada punkt „D” korekty płaskiej. Lokalny układ overbalance może zostać po raz kolejny przetestowany, gdyż na górnym ograniczeniu wypada ważna symetria dwóch fal AB=CD.
Patrząc na niższy interwał czasowy H1 dostrzegamy wewnętrzny układ harmoniczny Nietoperza zaznaczony za pomocą zielonych trójkątów. Warto zwrócić szczególną uwagę na wewnętrzny współczynnik 88,6%, który wypada nieco poniżej górnego ograniczenia czerwonego boxa.
USDCHF interwał H1
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.