Kurs dolara – jaki będzie ten tydzień?

0
551

Od kilkunastu sesji kurs USDPLN utrzymuje się powyżej wybitego kanału cenowego. W tym czasie rynek wypełnił okrągły poziom i zarazem psychologiczną barierę w przypadku tego wykresu – 4,0000. 

Kurs dolara   jaki będzie ten tydzień?

USDPLN D1

źródło: xStation

Długie cienie na świecach dziennych potwierdzają zaangażowanie sprzedających, które sprowadza kurs do retestu górnej bariery wybitego kanału. Czwartkowa sesja wygenerowała pierwsze oznaki popytu, jednak z otwarciem nowego tygodnia widzimy kolejne zejście w okolice 3,9200.

Kurs dolara – jaki będzie ten tydzień?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 09.09.2019 – bilans handlowy, produkcja przemysłowa
Następny artykułKurs funta – powrót popytu na brytyjskiej walucie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.