Kurs euro – blisko sygnału spadkowego

0
687

Pełne zaksięgowanie strefy podażowej (4,3475), przynosi wyraźną reakcję sprzedających. Mamy tam wyraźną biegunowość potwierdzoną mierzeniem 38,2% fibo. Kluczowe powinno być zamknięcie świecy H4 o godzinie 12:00.

Kurs euro   blisko sygnału spadkowego

EURPLN D1

źródło: xStation

Przy ewentualnym sygnale sprzedaży, upatrujemy targetu spadkowego na poziomie ostatniego dołka. Jest to poziom cenowy (4,3170), który był silnie broniony przez kupujących.

Poprzedni artykułWIG20 – czy to dobry czas na korektę?
Następny artykułAnaliza techniczna Iota- czy to koniec?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.