Kurs euro, dolara i złotego – jak wykorzystać obecne układy techniczne?

0
448

ANALIZA TECHNICZNA EURUSD

W obecnym tygodniu, rynek EURUSD porusza się w technicznych sekwencjach horyzontalnych. Wsparcie pozostaje na wysokości współczynnika 78,6% po kursie 1,1142. Lokalny opór wyznacza górna podstawa overbalance ~ 1,1188. Wybicie górnej lub dolnej bariery, otworzy przestrzeń do ruchu w średnioterminowego.

Kurs euro, dolara i złotego   jak wykorzystać obecne układy techniczne?

EURUSD H1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Wzrosty z ostatnich tygodni, zgodne są z poprowadzoną linią trendu na wykresie USDPLN. Od kilku godzin kurs testuje kluczowy poziom oporu – 3,86. Są to najwyższe poziomy od ponad dwóch lat, a utrzymanie kierunku będzie prowadziło do dalszej utraty polskiej waluty w stosunku do amerykańskiego dolara.

Kurs euro, dolara i złotego   jak wykorzystać obecne układy techniczne?

USDPLN H4

źródło: xStation

Kurs euro, dolara i złotego – jak wykorzystać obecne układy techniczne?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 22.05.2019 – inflacja CPI, WTI, protokół FOMC
Następny artykułNajskuteczniejsze metody w Analizie Technicznej na rynku FOREX&KRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.