Kurs euro i funta brytyjskiego – jaki kierunek na otwarciu tygodnia?

0
606

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Od piątkowego poranka, kurs EURPLN utrzymuje się poniżej okrągłego poziomu 4,3000. Doprowadziło to do wyznaczenia dołka w kluczowej strefie popytowej ~ 4,2880. Horyzontalny poziom wsparcia pokrywa się z linią trendu wzrostowego. Dzisiejsza sesja przynosi spadek wartości wspólnej waluty i możliwy retest wspomnianego poziomu.

Kurs euro i funta brytyjskiego   jaki kierunek na otwarciu tygodnia?

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA GBPPLN

Bardzo ciekawy moment na średnioterminowym wykresie GBPPLN. Rynek kolejny dzień testuje kluczowy poziom wsparcia 4,8600. Strefę potwierdza szerokie mierzenie 61,8% oraz poprzedni dołek na przełomie stycznia i lutego. Do oceny perspektywy dla długiej pozycji, warto poczekać do godzin wieczornych naszego czasu i pełnego ukształtowania handlu w Stanach Zjednoczonych.

Kurs euro i funta brytyjskiego   jaki kierunek na otwarciu tygodnia?

GBPPLN D1

źródło: xStation

Kurs euro i funta brytyjskiego – jaki kierunek na otwarciu tygodnia?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułNowy tydzień na rynku FOREX&CRYPTO
Następny artykułBitcoin i Ethereum – realne ceny na głównych kryptowalutach
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.