Bitcoin i Ethereum – realne ceny na głównych kryptowalutach

0
801

ANALIZA TECHNICZNA BITCOIN

Patrząc na szeroki wykres Bitcoina, uwagę zwraca sekwencja białych świec tygodniowych. Dzisiejszy poniedziałek rozpoczął dziesiąty tydzień wzrostów na BTCUSD. Wybicie lokalnego oporu 8200 dolarów, dało impuls do osiągnięcia targetu 9500 USD przy szerokim mierzeniu Fibonacciego – 38,2%.

Bitcoin i Ethereum   realne ceny na głównych kryptowalutach

BTCUSD D1

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA ETHEREUM

Korelacja na rynku kryptowalut, motywuje kupujących do działania na wielu walutach cyfrowych. Wzrosty na Ethereum zbliżają się do okrągłej bariery 300 dolarów. Z technicznego punktu widzenia, rynek powinien osiągnąć pułap współczynnika 38,2% po kursie 360 USD. Wartość tą potwierdzona szeroka biegunowość.

Bitcoin i Ethereum   realne ceny na głównych kryptowalutach

ETHUSD D1

źródło: xStation

Bitcoin i Ethereum – realne ceny na głównych kryptowalutach
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKurs euro i funta brytyjskiego – jaki kierunek na otwarciu tygodnia?
Następny artykułDane makro 28.05.2019 – PKB, indeks nieruchomości
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.