Kurs euro i kurs dolara – co wydarzy się w najbliższych dniach?

0
599

ANALIZA TECHNICZNA EURPLN

Wycena europejskiej waluty kształtuje się dziś wyjątkowo optymistycznie w stosunku do złotego. Pomijając aspekty makro, dynamika wzrostowa pojawiła się na technicznym poziomie wsparcia 4,2880. Dodatkowym potwierdzeniem jest styczność z linią trendu wzrostowego co wspiera scenariusz popytowy.

Kurs euro i kurs dolara   co wydarzy się w najbliższych dniach?

EURPLN H4

źródło: xStation

ANALIZA TECHNICZNA USDPLN

Lokalne wsparcie stanowi mierzenie 61,8% po kursie 3,83. Od wyznaczonego dołka prowadzimy poglądową linię trendu wzrostowego. Kluczowym oporem pozostaje strefa 3,86 i jest to obecnie prawdopodobnym kierunek. Zanegowanie lokalnej linii trendu, będzie równoznaczne ze zmianą tendencji.

Kurs euro i kurs dolara   co wydarzy się w najbliższych dniach?

USDPLN H4

źródło: xStation

Kurs euro i kurs dolara – co wydarzy się w najbliższych dniach?
5 (100%) 2
Poprzedni artykułWtorkowy przegląd rynku FOREX&CRYPTO
Następny artykułDane makro 29.05.2019 – inflacja CPI, PKB, Bank of Canada
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.