Dane makro 29.05.2019 – inflacja CPI, PKB, Bank of Canada

0
1214

Seria danych z Francji rozpocznie środowych handel w Europie. Będą to przede wszystkim dane o PKB i inflacji CPI, które zakładają utrzymanie wartości z poprzednich okresów. Na godzinę 09:00 zaplanowane jest wystąpienie prezesa niemieckiego Bundesbanku.

Dla traderów korony norweskiej, istotna powinna być godzina 09:30 i finalne dane PKB za pierwszy kwartał. Przed godziną 10 ważne dane z niemieckiego rynku pracy. Podczas sesji popołudniowej, poznamy decyzję Banku Kanady na temat stóp procentowych w kraju. 

Dane makro 29.05.2019   inflacja CPI, PKB, Bank of Canada

Dane makro 29.05.2019 – inflacja CPI, PKB, Bank of Canada
5 (100%) 2
Poprzedni artykułKurs euro i kurs dolara – co wydarzy się w najbliższych dniach?
Następny artykuł5 istotnych elementów, które usprawnią Twój trading
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.