Kurs funta – czekamy na potwierdzenie sygnału

0
487

Wczorajsze zamkniecie świecy dziennej, dostarczyło pierwszy sygnał podażowy dla uczestników rynku. Dzisiejsza sesja potwierdza rosnącą presję wśród sprzedających, natomiast decyzja o krótkich pozycjach powinna być podjęta dopiero pod koniec dnia.

Kurs funta   czekamy na potwierdzenie sygnału

GBPPLN D1

źródło: xStation

Do wyznaczenia ewentualnego targetu spadkowego, wykorzystamy największą korektę spadkową podczas budowania fali wzrostowej. Daje to nam najbliższe wsparcie na poziomie cenowym (4,8200) co jest równoznaczne z potencjałem spadkowym w przedziale 700 – 800 pipsów.

Kurs funta – czekamy na potwierdzenie sygnału
5 (100%) 2
Poprzedni artykułUkryty wolumen na rynku FOREX oraz jak zarobić na CRYPTO?
Następny artykułAnaliza techniczna Ethereum-czy to koniec?
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.