Kurs indywidualny online – część podstawowa

0
2872

Kurs indywidualny online  część podstawowa

CHARAKTER KURSU

Kurs podzielony został na cztery główne bloki tematyczne. Ich zakres merytoryczny uzupełnia się wzajemnie dając Uczestnikowi przegląd przez kolejne etapy inwestycji na rynku walutowym, poczynając od przygotowania trading planu, aż po konkretną strategię.

Poszczególne panele odbywają się w kilkudniowych odstępach, co pozwala przyswoić poszczególne partie wiedzy we własnym tempie, wykonać odpowiednią ilość praktycznych ćwiczeń (w tym zadania domowe), rozwiać wątpliwości oraz wyeliminować błędy. Trader prowadzący dostępny jest online dla Uczestnika, w trakcie trwania całego kursu. Pozwala to na bieżące konsultacje pomiędzy poszczególnymi panelami. Kolejne spotkania ustalane są elastycznie, w terminie dogodnym dla obu stron, gdy materiał omówiony na spotkaniu poprzednim zostanie przyswojony i zweryfikowany przez prowadzącego.

ZAKRES SZKOLENIA

Kurs indywidualny online  część podstawowa

CEL KURSU

Celem warsztatów jest poznanie praktycznej metodologii handlu. W szczególności omówione zostaną:

 • Praktyczne zastosowanie w realnym tradingu prezentowanych technik (prowadzący wykorzystuje tego rodzaju styl inwestycyjny od przeszło 6 lat),
 • Prawidłowe spojrzenie na rynek (układy typu impuls – korekta),
 • Szczegółowo omówione sposoby filtrowania układów,
 • Potwierdzenia wejścia w pozycje (budowanie dodatkowej przewagi nad innymi uczestnikami rynku),
 • Precyzja wejścia (z dokładnością do 10 pips),
 • Wyznaczanie miejsca docelowego dla danego układu (wykorzystanie zaawansowanych technik Fibonacciego)
 • Węzły popytowo–podażowe (Fibonacci Cluster w praktyce),
 • Identyfikacja stałych układów rynkowych, które z powodzeniem można zastosować w daytradingu,
 • Techniki prowadzenia pozycji,
 • Szczegółowe omówienie narzędzi za pomocą których szacujemy ryzyko oraz określamy potencjalny target cenowy.

FORMA ZAJĘĆ

Zajęcia odbywają się w formie webinarium internetowego. Taka formuła umożliwia swobodną komunikację i sprzyja lepszemu przyswajaniu materiału. Treści główne przedstawiane są z prezentacji, część zagadnień omawiana jest na wykresach, na platformie do analizy technicznej. Formuła zajęć „step by step” (krok po kroku), na której opiera się prezentacja, zakłada prace na wykresach sytuacyjnych ze stopniowym odkrywaniem kolejnych słupków ceny. Taki format pozwala unaocznić kursantom wszystkie kluczowe momenty: od wyznaczenia układu, poprzez zajęcie pozycji i jej prowadzenie, aż do zamknięcia transakcji. W trakcie spotkania możliwa jest stała, swobodna komunikacja głosowa z trenerem. To ważne, ponieważ prowadzącemu zależy na tym, aby na bieżąco rozwiązywać pojawiające się trudności. Oprogramowanie do przeprowadzenia kursu zapewnia organizator.

UWAGA

Kurs indywidualny online  część podstawowa

Sukces zarówno tego, jak i każdego innego kursu dostępnego na stronach Fibonacci Team uzależniony jest przede wszystkim od osobistego zaangażowania Uczestnika! Należy mieć świadomość, że (niezależnie od jakichkolwiek reklam, informacji podawanych ze strony niektórych instytucji, czy firm) rynek walutowy jest jednym z najtrudniejszych rynków inwestycyjnych. Sukces Tradera warunkuje przede wszystkim jego silna motywacja, wytrwałość w dążeniu do sukcesu oraz… praktyka, praktyka, praktyka, która przekłada się na budowanie własnego doświadczenia i obycia z rynkiem. Jako Fibonacci Team pragniemy współtworzyć społeczność świadomych i skutecznych Traderów rynku Forex, dlatego nasze szkolenia to mentoring zdecydowanie skracający czas nauki, ale również silny nacisk na pracę własną, której przewodzimy, zadania domowe oraz czas Kursanta spędzony przed wykresami. W naszej ocenie jest to jedyna droga do prawdziwego, trwałego sukcesu. Jeżeli więc oczekujesz, że zakończenie ostatniego panelu kursu uczyni z Ciebie milionera bez jakiegokolwiek wysiłku z Twojej strony uprzejmie prosimy o opuszczenie naszego serwisu, proponując jednocześnie zmianę kierunku zainteresowań:)

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń do nas +48 604 075 958
lub napisz na fiboteam@gmail.com