Nowy serwis, nowy blog

0
582

Nowy serwis, nowy blog
Miło nam powitać naszych Czytelników w zupełnie nowej odsłonie bloga Fibonacci Team!

Dziękujemy za cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie trwania prac, w tym czasie nasz dotychczasowy blog (www.fibonacciteamblogspot.com) nie był aktualizowany systematycznie. Jednak wraz z przeniesieniem strony i stworzeniem zupełnie nowego serwisu wracamy do codziennych aktualizacji i jeszcze lepszych treści!

Jak widać na pasku menu oraz po prawej stronie witryny kategorie blogowe wciąż pozostają w dotychczasowej formie. Ułatwi to nawigację oraz poszukiwanie treści. Wszystkie dotychczasowe artykuły, a także każdy nowy, jaki pojawi się na blogu znajdują się w zakładce „Baza artykułów” po prawej stronie.

Wraz ze stworzeniem zupełnie nowego serwisu Fibonacci Team, udostępniamy nowe treści, które systematycznie będą poszerzane. Zachęcamy do lektury darmowych materiałów oraz nagrań video w zakładce „Kursy –> Materiały” oraz „Kursy –> Video” na stronie FIBONACCI TEAM SCHOOL. Chcemy by tworzona przez nas biblioteczka edukacyjna była jak najbardziej praktyczna i użyteczna dla Was, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami i wysyłania sugestii – co chcielibyście przeczytać? Jakie zagadnienia z zakresu inwestycji na rynku Forex Was interesują?

Od dzisiaj zamykamy nasz stary adres bloga: www.fibonacciteam.blogspot.com. Wszelkie nowe wpisy, informacje, analizy, artykuły pojawiać się będą właśnie tutaj. Mamy nadzieję, że nowa odsłona przypadnie Wam do gustu i zechcecie często do nas powracać!

UWAGA: Już niebawem szykujemy małą niespodziankę… wzbogacimy nasze treści o zupełnie nową formę przekazu! Pozostańcie z nami i zaglądajcie na bloga, jak i na nasz serwis www.fiboteamschool.pl!