Leonardo wyznacza wsparcie na GAME

0
484

Upływające dni to powrót negatywnego sentymentu na dużej części rynku kryptowalut. Ostatnie godziny przynoszą przecenę około 90-ciu procent walut cyfrowych z grona tych najbardziej popularnych, ale również nieco mniejszych altcoinów. Nie inaczej jest na wykresie kryptowaluty GAME, której cena po wyznaczeniu lokalnego szczytu (6 PLN) kontynuuje rajd na południe.

Leonardo wyznacza wsparcie na GAME

GAME H4

źródło: BitBay

W chwili obecnej wyznaczamy dość szeroki układ harmoniczny Leonarda, który wskazuje potencjalną strefę popytową. Poziom ten jest mocno techniczny i jest to strefa cenowa okrągłych 4 złotych. Poza punktem D formacji harmonicznej, przy współczynniku 78,6% występuje dodatkowe potwierdzenie w postaci mierzenia zewnętrznego fali BC o wartości 161,8%. Cena dość dynamicznie zmierza w tamtym kierunku, a więc warto zacząć już nieco częściej monitorować wykres GAME.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe straty.