Long na zewnętrznym mierzeniu 161,8%

0
681

Ostatnie zagranie na złocie ma podstawy geometryczne jak i klasyczne. Poziom wsparcia 1242 dolary za uncję to minima z poprzedniej sesji, a tam też wyznaczone było zewnętrzne mierzenie 161,8%.

Long na zewnętrznym mierzeniu 161,8%

Złoto M15

źródło: XTB

Zagranie ze stosunkiem zysku/ryzyka mniej więcej na poziomie 2:1. Wyjście nastąpiło na poziomie oporu ZZB, który okazał się być wyraźnie broniony przez sprzedających. Tego typu schematy/zagrania stanowią zdecydowana większość naszego codziennego tradingu.

Long na zewnętrznym mierzeniu 161,8%

Złoto M15

źródło: XTB


Long na zewnętrznym mierzeniu 161,8%
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułMyśl dnia…
Następny artykułPrzegląd rynku FOREX&KRYPTO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.