Najbliższym ważnym wsparciem na Złocie pozostaje wewnętrzne mierzenie Fibonacciego 78,6%, które dodatkowo potwierdzone jest zieloną bazą wsparcia z 6 kwietnia. W tym dniu rynek dwukrotnie przetestował rejon 1218- 1220, po czym pojawił się wyraźny popyt na rynku. Na chwilę obecną punktem odniesienia pozostaje punkt „D” formacji harmonicznej Gartleya.
Złoto wykres H1
Patrząc na ten instrument na mniejszym interwale czasowym widzimy, że dodatkowym potwierdzeniem punktu „D” Gartleya pozostaje zewnętrzne mierzenie Fibonacciego 161,8% wewnętrznej fali „BC”.
Najbliższa strefa podażowa wypada w rejonie 1238 (lokalny układ „overbalance” oparty na korekcie pędzącej AB=CD).
Złoto, wykres M30
Zapamiętaj!
Układy geometryczne bardzo często pozwalają dołączyć do obecnie panującej tendencji na rynku.
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.