Możliwy Gartley na Złocie

0
1146

Na rynku Złota wyznaczamy możliwą projekcję wewnętrznego układu harmonicznego Gartleya – z charakterystycznym zakończeniem całej struktury na wysokości 78,6% fibo ~1055.

Warto zwrócić uwagę na wcześniejszą wyraźną reakcję ceny na wysokości poprzednich mierzeń Fibonacciego:

  • 50% ~1067 (pierwsze zielona strzałka)
  • 61,8% ~1062 (druga zielona strzałka)

GOLD interwał H1

Możliwy Gartley na Złocie

Dodatkowym potwierdzeniem technicznym poziomu 1055 (punktu „D” formacji Gartleya) jest historyczna strefa popytowa, która wyznaczona została na podstawie dołka z 30 listopada tego roku (brązowa linia na poniższym wykresie).

Możliwy Gartley na Złocie

Ważnym momentem będzie atak ceny bezpośrednio na punkt „D” układu harmonicznego.


Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.