Niespodzianka w GRUPIE SOCIALOWEJ 2.0 – ostatnia szansa aby dołączyć! Dzisiaj o 18:00

0
781

Czy powtórzymy wynik z pierwszej edycji w której zarobiliśmy 12 000 zł w 2 miesiące ?!

Pierwsza edycja za nami – wynik broni się sam (sprawdź wynik z pierwszej edycji) , dlatego pora na kolejny eksperyment, a właściwie wyzwanie jakie sobie stawiamy. Poprzeczka była wysoko, podnosimy ją jednak jeszcze wyżej.

GRUPA SOCIALOWA 2.0 to próba pokazania, że na tym trudnym rynku walutowym FOREX są Traderzy, którzy osiągają bardzo dobre i co ważne powtarzalne wyniki. Wszyscy wiemy, że ponad 80% uczestników traci, jednak nas interesuje jedynie ta “garstka” najlepszych graczy, których wspólnie wybierzemy.

Należy jasno powiedzieć – SOCIAL TRADING wiąże się z RYZYKIEM, jednak to ryzyko bierzemy na siebie!

Niespodzianka w GRUPIE SOCIALOWEJ 2.0   ostatnia szansa aby dołączyć! Dzisiaj o 18:00

Forma naszych spotkań i korzyści dla Ciebie?

Spotkania będą odbywały się co najmniej raz w tygodniu. Interaktywna forma webinarów sprawi, że wszystkich uczestników zaangażujemy w ten projekt. Wspólnie będziemy dokładnie weryfikować Traderów, sprawdzimy dotychczasowe wyniki, a wszystko po to aby na końcu wybrać najlepszych!

Na koniec tygodnia będziemy również przeprowadzać dokładne podsumowanie portfela, który poprowadzimy przez kilka miesięcy. Przede wszystkim zaprezentujemy nie tylko wszystkie wykonane transakcje, ale otrzymasz także możliwość samodzielnego wytypowania Twojego lidera, który może mieć realny wpływ na wynik końcowy.

Co to znaczy dla Ciebie?

Otrzymasz możliwość obserwowania w czasie rzeczywistym zmian na naszym portfelu, który będzie prowadzony na Twoich oczach!

Niespodzianka w GRUPIE SOCIALOWEJ 2.0   ostatnia szansa aby dołączyć! Dzisiaj o 18:00