Obiecująca sesja europejska na rynku EURUSD

0
701

Luka weekendowa została szybko domknięta po otwarciu dzisiejszej sesji europejskiej. Rynek rozpoczął tydzień od retestu lokalnej strefy wsparcia 1,1542 po czym widzimy serię białych świec godzinowych.

Obiecująca sesja europejska na rynku EURUSD

EURUSD H1

Aktualnie widzimy aktywację sprzedających przy okrągłym poziomie 1,1600 który stanowi dzisiejsze maksima. Jednak po wejściu na rynek inwestorów z USA istnieje duże prawdopodobieństwo wybicia nowego “high”. Oczekiwany poziom oporu wynika z mierzenia 50% po kursie 1,1623 gdzie na przełomie września i października dominowała podaż.


Obiecująca sesja europejska na rynku EURUSD
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułAnaliza rynku Forex&Krypto z Łukaszem Fijołkiem
Następny artykułOneToOne i Crab na Złocie
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.