Pomysły Inwestycyjne Tygodnia

0
408

Pomysły Inwestycyjne Tygodnia

Pomysły Inwestycyjne Tygodnia

ZAPISZ SIĘ ONLINE:

Pomysły Inwestycyjne Tygodnia

S&P 500 zakończył poprzedni tydzień 27% wzrostu w 13 dni. To tydzień z najlepszym wynikiem od 1974 roku i to pomimo skróconego tygodnia Świątecznego i złych danych. Przekroczyliśmy 50% odreagowania ostatnich spadków. Ten wzrost nie powinien być zaskoczeniem. O statystykach potencjalnego odreagowania mówiliśmy na naszym spotkaniu 2 kwietnia. Teraz przed nami kolejne pytania.

  • Czy to już koniec obecnego odreagowania?
  • Czego możemy spodziewać się w kolejnych dniach?

Temu głównie poświęcimy nasze dzisiejsze spotkanie w ramach cyklu Pomysły Inwestycyjne Tygodnia. Zapraszamy na bezpłatne webinarium dziś na godz. 19:00

Poprzedni artykułKorekta na rynku kryptowalut – Na jakich poziomach warto rozważyć kupno Bitcoina?
Następny artykułFibonacci trading – NA ŻYWO
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.