Poniedziałkowe rozegranie DAX-a

0
529

W poniedziałkowe przedpołudnie, rozgrywaliśmy układ techniczny na DAX-ie z perspektywy niskich interwałów. Wyznaczona strefa wsparcia wynikała z formacji harmonicznej FT Pattern.

Poniedziałkowe rozegranie DAX a

DAX M5

Poziom rozegrany został po wycieniowaniu przestrzeni (78,6% – 88,6%) co dało nam dodatkowe potwierdzenie, również w mocno popytowej świecy z interwału M15.

Poniedziałkowe rozegranie DAX a

DAX M15

Na tym układzie w przeciągu kilku minut księgujemy 20 pkt, zamykając pozycję ze sztywnym TP wynikającym z lokalnego mierzenia FE100.

Poniedziałkowe rozegranie DAX a

DAX M5


Poniedziałkowe rozegranie DAX-a
Oceń ten wpis
Poprzedni artykułDane makro 07.11.2018
Następny artykułMyśl dnia…
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.