DAX – znajdujemy się na wysokości wybitego prostokąta „overbalance” (dolna podstawa niebieskiego prostokąta) ~10 675. Najbliższym wsparciem pozostaje dzisiejsze minimum (otwarcie) i jako jeden z wariantów przyjmujemy możliwy układ podwójnego dna w okolicach ~10 500.
Najbliższe opory na amerykańskim SP500 wypadają w rejonie 2021 (górna podstawa niebieskiego „overbalance„) oraz 2025 (zielony prostokąt).
Ważnym momentem będzie atak ceny bezpośrednio na zielony prostokąt „overbalance„.
GOLD H1/H4 – znajdujemy się na wysokości punktu „D” korekty pędzącej. Patrząc na sytuację na niskich interwałach czasowych widzimy pierwszą reakcję podażową.
Ropa WTI H4/D1 – szeroki układ harmoniczny Gartley’a wciąż jest aktualny, a ważnym wsparciem pozostaje punkt „D” znajdujący się w rejonie 40,55.
Informujemy, że treści zaprezentowane w niniejszym serwisie nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r, (Dz. U. z 2005 r., Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych ich emitentów lub wystawców. Treści te mają charakter informacyjny i przygotowane zostały z należytą starannością oraz w oparciu o najlepszą wiedzę ich autorów. Autorzy oraz właściciele niniejszego serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym serwisie, a w szczególności za wynikłe z nich straty.