Precyzja w tym tygodniu…

0
429

Precyzja w tym tygodniu...

Czy wielkość spreadu ma znaczenie w codziennym tradingu? Jak ustawić zelcenie Stop Loss, aby nie dać się oszukać rynkowi? Uczymy się na błędach…

Prezentujemy cotygodniowe podsumowanie naszych pozycji. Główną rolę w dzisiejszym podsumowaniu gra USDCHF oraz GBPUSD. W przypadku tej pierwszej pary zastosowane potwierdzenia sprawdziły się świetnie w tradingu reakcji, tym razem jednak chcieliśmy nieco więcej… jaki był efekt? – TUTAJ.

Sukcesem okazało się wejście na funcie. Po raz kolejny nie zawiodło nasze ulubione zniesienie zewnętrzne – TUTAJ.

Jak w każdy wtorek, również dzisiaj podczas wieczornego spotkania FTOK Basic o 19:00 poruszymy ważne kwestie związane z praktycznym handlem na rynku. Poza dokładnym omówieniem powyższych transakcji (oraz pozostałych naszych zagrań z ostatniego tygodnia), poruszymy również temat „BE”.

Ile razy Wam zdarzyło się wylecieć na poziomie „wejścia”? Kiedy warto odnawiać pozycję? 

Precyzja w tym tygodniu...

Kto jeszcze nie dołączył do cotygodniowych bezpłatnych webinarów FTOK Basic, może to zrobić dokonując zapisu w poniższym formularzu. Linki do logowania przesyłamy zawsze około godziny 18:00 (proszę sprawdzać zakładki „spam” lub „oferty”, jeżeli linki nie pojawią się na skrzynce głównej).

              Imię:
Adres email:

DO USŁYSZENIA DZISIAJ O 19:00!