[RELACJA] Pierwsze spotkanie Traderów po wakacjach za nami!

0
727

W czwartek 7 września 2017 odbyło się pierwsze po wakacjach spotkanie Traderów w Trading Clubie, którego organizatorem był Dom Maklerski XTB.

To była już nasza kolejna wizyta w ich siedzibie. Pierwsza miała miejsce w styczniu tego roku (prezentację ze spotkania w formie multimedialnej prezentacji możecie znaleźć poniżej):

XTB powraca po wakacjach ze swoimi czwartkowymi spotkaniami na których możemy się spotkać z innymi Traderami, wspólnie porozmawiać o rynku, ale przede wszystkim możemy się wymienić doświadczeniami na temat różnych strategii inwestycyjnych i podejść rynkowych, które wykorzystujemy na co dzień.

Dla nas jest to doskonała okazja aby spotkać się z Wami „w realu” przy kawie, w luźnej atmosferze i na spokojnie pogadać o tradingu.

Spotkanie postanowiliśmy przeprowadzić w nieco innej zmienionej formule (mamy nadzieję, że Wam się podobało!). Zaprezentowaliśmy aż trzy różne (niezależne od siebie) praktyczne podejścia i rozwiązania za pomocą których rozgrywamy układy harmoniczne. Dodatkowo szczegółowo omówiliśmy nasze ostatnie transakcje w formule step by step.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma różne spojrzenie na rynek i może wykorzystywać różne techniki, dlatego postanowiliśmy pokazać Wam uniwersalne i sprawdzone rozwiązania, które działają w realnym tradingu!

Oprócz powszechnie znanych układów pokazaliśmy współczesne modyfikacje, które coraz częściej możemy zaobserwować na żywym rynku. Ponad to postanowiliśmy udowodnić, że na niskich interwałach czasowych (M1 oraz M5) jesteśmy w stanie wyszukiwać pewne prawidłowości, które oparte są na pewnych powtarzających się wzorcach i podobieństwach – wykorzystaliśmy w tym techniki Fibonacciego, które pozwalają nam osiągnąć niebywałą precyzję w całym procesie decyzyjnym.

Poniżej prezentujemy materiały z naszego spotkania:

Masz pytania? Napisz do nas na [email protected]

Do zobaczenia wkrótce na następnym spotkaniu Traderów.