Schody popytowe na EURJPY

0
658

Ostatnie kilka dni upływa pod znakiem spadków na wykresie EURJPY. Kierunek południowy został zapoczątkowany po wybronieniu strefy oporu 126,70. Pułap głębokiego współczynnika 78,6% nadal pozostaje średnioterminową zaporą podażową. 

Schody popytowe na EURJPY

EURJPY H4

źródło: xStation

Dzisiejsze minima zostały wyznaczone na mierzeniu 50% ostatniej fali wzrostowej. O godzinie 12 rynek wykreował silną świecę popytową, która zwiększa prawdopodobieństwo lokalnej korekty wzrostowej. Dużo bardziej technicznie wygląda mierzenie 61,8%, które potwierdza wyraźna biegunowość i dołek sprzed dwóch tygodni. Po otwarciu sesji amerykańskiej, oczekujemy na retest wspomnianego wsparcia z zachowaniem popytowych formacji świecowych.

Schody popytowe na EURJPY
5 (100%) 2
Poprzedni artykułDane makro 24.04.2019
Następny artykułCzy to początek spadków na Bitcoinie? Analiza rynków na żywo
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.