Dane makro 24.04.2019

0
549

Podczas sesji europejskiej trzeba zwrócić uwagę na godzinę 10. Wtedy to opublikowane zostaną raporty ekonomiczne z Niemiec, na temat aktualnego nastawienia inwestorów. Konsensus zakłada mieszane wartości w stosunku do marca.

O godzinie 16 poznamy decyzję Banku Kanady o stopach procentowych w kraju. Ciekawsza powinna być reakcja rynkowa podczas konferencji prasowej BoC o godzinie 17:15. Na rynku ropy naftowej, oczekiwania zakładają niewielki wzrost stanu zapasów czarnego złota.

Dane makro 24.04.2019

Dane makro 24.04.2019
5 (100%) 1
Poprzedni artykułNowe rozdanie na Bitcoinie
Następny artykułSchody popytowe na EURJPY
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.