Nowe rozdanie na Bitcoinie

0
852

Nowy tydzień przynosi kontynuację szerokiego odreagowania cen na rynkach kryptowalutowych. Kurs BTCUSD wybił nowe szczyty i ustanowił dzisiejszy wierzchołek po cenie 5570 dolarów. Kolejny target wzrostowy znajduje się na mierzeniu 50% z szerokiej fali spadkowej. Jest to okrągły poziom cenowy 5800 USD potwierdzony wyraźną biegunowością. Od grudniowego dołka w okolicy 3000 dolarów, Bitcoin jest coraz bliżej 100% wzrostu.

Nowe rozdanie na Bitcoinie

BTCUSD D1

źródło: xStation

Największa korekta spadkowa podczas obecnych wzrostów ma rozpiętość 800 dolarów. Przed wyznaczeniem schematu OneToOne, czekamy na wyraźne ukształtowanie się wierzchołka na BTCUSD. Jeżeli rynek zaksięguje strefę oporu ~ 5800 USD najbliższym wsparciem będzie okrągły poziom 5000 dolarów.

Nowe rozdanie na Bitcoinie
5 (100%) 3
Poprzedni artykułWtorkowy Trading na FOREX&CRYPTO
Następny artykułDane makro 24.04.2019
Michał Król
Zawodowy trader i analityk rynków walutowych i akcyjnych. Uczestnik wielu konferencji branżowych i laureat konkursów inwestycyjnych/tradingowych w Polsce. Blisko 10 lat doświadczenia w handlu na rynkach finansowych. Łączy analizę fundamentalną, która odpowiada na pytanie „co kupić/sprzedać?” z technikami Fibonacciego, które wskazują odpowiedni moment do działania. Posiada szeroki zakres analizowanych instrumentów w handlu średnioterminowym – waluty, indeksy, surowce, akcje polskie i zagraniczne oraz wąskie grono najbardziej technicznych walorów do tradingu intraday. Odnoszący sukces trader musi być racjonalny, analityczny, zdolny do kontrolowania emocji, praktyczny i nastawiony na zysk.