Czy znasz ten stały setup? Prezentacja naszych transakcji już dziś o 14:00

0
876

Dziękujemy Wam za tak liczne maile i komentarze, w których pisaliście swoje propozycje odnośnie tego jak powinny wyglądać te spotkania. Stworzyliśmy webinar szyty na miarę Waszych potrzeb!

Uważamy, że warto wspólnie rozmawiać i prowadzić otwarty dialog aby doskonalić się w tradingu dlatego na każde spotkanie przygotuj dokładnie jedno pytanie, które będziesz chciał zadać Łukaszowi.

Każde spotkanie będzie miało jeden konkretny motyw przewodni, który dokładnie Wam zaprezentujemy i udowodnimy jego skuteczność na realnym rynku!

Czy znasz ten stały setup? Prezentacja naszych transakcji już dziś o 14:00

Specjalnie na Wasze życzenie zaprezentujemy najlepszą i najgorszą transakcję z mijającego tygodnia, ale oprócz dokładnej analizy technicznej zaprezentujemy Wam również matematyczne i psychologiczne aspekty każdego trejdu! Co to znaczy? Dokładnie pokażemy motywy rozegrania setup’u, opowiemy o stanie emocjonalnym jaki nam towarzyszył, opiszemy wszystkie przesłanki matematyczne, które pozwoliły nam uzyskać przewagę na rynku w danym momencie i co najważniejsze – wspólnie ocenimy jakość każdej transakcji!

Podobnie jak Wy – chcemy dalej doskonalić się w tradingu, dlatego zapraszamy Was do uczestnictwa w tym otwartym i dostępnym dla każdego spotkaniu czwartkowym.

Pamiętaj, że dzięki tym otwartym spotkaniom:

  1. Zrozumiesz jak wygląda codzienny proces decyzyjny w aktywnej spekulacji,
  2. Zmienisz swoje myślenie i zaczniesz postrzegać rynek jak profesjonalista,
  3. Otrzymasz od nas wsparcie na żywo!

Na koniec każdego spotkania przygotowaliśmy dla Was niespodziankę, którą otrzymają tylko uczestnicy spotkania czwartkowego!