Strategia Europejska w praktyce..

0
832
     Miło nam poinformować, że opracowana przez Fibonacci Team Strategia Europejska prezentowana podczas zaawansowanych konsultacji FTOK Advanced znalazła zastosowanie w trading planie Traderów uczestniczących w naszych spotkaniach przynosząc bardzo pozytywne rezultaty!
     W ostatnim czasie otrzymaliśmy serię wiadomości, w których prezentujecie screeny i wnioski z pierwszych tygodni stosowania tego podejścia. Poniżej prezentujemy kilka z podesłanych transakcji oraz krzywą kapitału nadesłaną przez jednego z Uczestników czerwcowych webinarów.
Krzywa kapitału jaką podesłał do nas Wojtek: „Strategia Europejska po pierwszym tygodniu stosowania”…
Strategia Europejska w praktyce..
… i kilka screenów z podesłanych transakcji…
Strategia Europejska w praktyce..
Strategia Europejska w praktyce..
Strategia Europejska w praktyce..
      Jeżeli jeszcze nie mieliście możliwości poznać opracowanej przez nas Strategii Europejskiej zapraszamy na lipcowe konsultacje Fibonacci Team od Kuchni Advanced! Podczas cotygodniowych spotkań na bieżąco omawiamy transakcje z ostatnich dni, prezentujemy naszą metodologię handlu oraz udoskonalamy swoje umiejętności w ramach Strategii Europejskiej. Dodatkowo każdy nowy uczestnik webinarów otrzyma   specjalnie przygotowane opracowanie Strategii Europejskiej w formie tekstowej oraz nagrania video, a także stworzony i stosowany przez nas dziennik transakcyjny. 
     Więcej informacji na temat zapisów znaleźć można pod poniższym linkiem.
Zapraszamy serdecznie!
Fibonacci Team